Powrót do szkoły – Scotch® Kleje, materiały klejące i taśmy

 • Baner z nagrodami „Back to school”
 • Marka Scotch™ oferuje szereg rozwiązań z wykorzystaniem materiałów klejących, które pomogą Ci w powrocie do szkoły! Od okładek szkolnych podręczników, przez tworzenie niesamowitego szkolnego projektu naukowego, po etykiety z imionami przyklejane do butelek na wodę – mamy produkt Scotch™, który pomoże Ci sprostać każdemu wyzwaniu.


 • Magiczna taśma serii Back to school
  Taśma Scotch® Magic™

   

  Scotch® Magic™ Tape to niewidzialna taśma klejąca, która ma setki zastosowań pomocnych na co dzień. Świetnie nadaje się do obkładania podręczników szkolnych, etykietowania pudełek śniadaniowych, naprawiania podartych stron książek i do wszelkich kreatywnych projektów.

  Zobacz nasz asortyment


 • Taśma przeźroczysta serii Back to school
  Taśma przeźroczysta Scotch®

   

  Scotch® Crystal Tape to przezroczysta i bezbarwna taśma, która zapewnia mocne uszczelnienie. Świetne do zaklejania kopert i innych kreatywnych projektów. Dobrze przylega do powierzchni takich jak karton i papier.

  Zobacz nasz asortyment • Kleje w sztyfcie serii Back to school

  Klej w sztyfcie jest idealny do projektów szkolnych, ponieważ oferuje solidne rozwiązanie bez bałaganu do wszystkich Twoich kreatywnych zastosowań. Zmywaj z rąk i powierzchni domowych przy użyciu wody z mydłem

  Zobacz nasz asortyment


 • Klej w tubce serii Back to school

  Nasza tubka z klejem żelowym jest uniwersalnym klejem nadającym się do szerokiej gamy powierzchni. Posiada ostrą końcówkę w celu precyzyjnej aplikacji

  Zobacz nasz asortyment


Gdzie kupić

Aby kupić produkty Scotch™ w sam raz na powrót do szkoły, odwiedź poniższe strony internetowe naszych dystrybutorów!