Pomysły na użycie taśmy

Pomysły na użycie taśmy

Poznaj podstawowe różnice między taśmami i dowiedz się, jak ich używać do rozwiązywania codziennych problemów.

Pomysły na użycie taśmy

 

Podstawowe informacje dotyczące taśmy: jaka jest różnica?

Dobrze wykonana praca zaczyna się od właściwych narzędzi. Każda z naszych taśm jest przeznaczona do konkretnych zastosowań. Nie pozwól, aby niewłaściwa taśma stanęła Ci na drodze do perfekcji.

 •  

  1. Taśmy przezroczyste są taśmami uniwersalnymi przeznaczonymi do majsterkowania, naprawiania i mocowania lekkich elementów. Łatwo się tną i bez problemu odchodzą od rolki.

   

 •  

  1. Taśma dekoracyjna sprawdzi się doskonale, gdy chcesz nadać pracy indywidualnego charakteru. Jest dostępna w ponad 200 kolorach i wzorach oraz w 9 różnych odmianach, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. • Porządek z taśmą Scotch® Washi

  Porządek z taśmą Washi

  Tak duży wybór kolorów i wzorów taśm Washi pozwala łatwo posortować rzeczy i utrzymywać porządek. Można w ten sposób uporządkować kable elektryczne, szklanki na przyjęciu, wydarzenia w kalendarzu lub oznaczyć pojemniki. A żeby organizowanie było jeszcze łatwiejsze, na tej taśmie można pisać długopisem i ołówkiem.


 • Naprawa zepsutego sznurowadła taśmą przeźroczystą Scotch®

  Naprawa postrzępionego sznurowadła

  Gdy trzeba naprawić postrzępioną końcówkę sznurowadła, taśma przeźroczysta Scotch® sprawdzi się idealnie. Po prostu owiń ją wokół postrzępionej części, by powstała nowa końcówka. Możesz również użyć taśmy washi lub naprawczej, by nadać sznurówkom niepowtarzalnego charakteru.


 • Wyczyść klawiaturę taśmą Scotch® Magic™

  Czyszczenie klawiatury

  Aby wyczyścić klawiaturę, nie potrzebujesz sprężonego powietrza. Po prostu przesuń pasek taśmy Scotch® Magic™ przez rzędy klawiszy, aby zebrać kurz i drobiny.


Układanie kwiatów za pomocą taśmy Scotch®

Układanie kwiatów za pomocą taśmy Scotch® Magic™

 • Kwiaty w wazonie wyglądają olśniewająco dzięki taśmie Scotch® Magic™. Za pomocą pasków jednakowej długości stwórz równomierną siatką na górze wazonu (ten na zdjęciu jest kwadratowy, ale to samo można zrobić z wazonem okrągłym).

 • Następnie po prostu włóż kwiaty w przerwy między taśmami. Bukiet będzie dzięki temu prosty nawet przy niewielkiej liczbie kwiatów.


Podajniki do taśmy – fakty

 

 • Podajniki do taśmy – fakty

  Klasyczny wzór podajnika do taśmy jest tak rozpowszechniony, że wielu z jego funkcji można nie zauważyć. Podajnik do taśmy Scotch® Brand C-38 jest przystosowany do różnego rodzaju taśm, ma antypoślizgowy spód i jest obciążony, by można było łatwo odrywać taśmę jedną ręką. Teraz jest również dostępny w różnych kolorach.


Czy wiesz, że…?
Taśma Scotch® została użyta do sklejenia drobnych pęknięć na skorupkach jajek gołębi i indyków, zapewniając im bezpieczeństwo do chwili wyklucia się.

Użyte produkty


Może zainteresuje Cię…

 • Z pomocą naszych przezroczystych taśm naprawisz rozdarcia, podkleisz zdjęcia i sprawisz, że prezenty będą wyglądały perfekcyjnie. Każda ma specjalne zastosowanie – znajdź tę, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.